Židle Eames DSW, white

Židle Eames DSW, white

Židle Eames DSW, white

10 586,-
Dostupnost: do měsíce
Kód:101
Balení:ks
Značka:Vitra

Eames DSW (Dining Sidechair Wood) je ikonická designová židle od Vitra, která má sedák bez opěrek a konstrukci z dřeva. více o produktu

Židle Eames DSW, white

Eames DSW (Dining Sidechair Wood) je ikonická designová židle od Vitra, která má sedák bez opěrek a konstrukci z dřeva.


Židli Eames DSW (Dining Sidechair Wood) navrhli designéři a manželé Charles a Ray Eamesovi v 50. letech za účelem vyrobit židli, která se dokonale přizpůsobí lidskému tělu a zároveň bude odolná a snadno se s ní bude manipulovat. Tyto požadavky se zhmotnily v židli ze sklolaminátu, která se postupem let stala ikonou moderního designu. Kromě re-edice ze sklolaminátu se dnes vyrábí Vitra židle Eames z pevnějšího polypropylenu ve 14 barevných variantách. Židle je navržena tak, že najde uplatnění v domácnosti, v kanceláři i ve veřejných prostorách. 


Pro všechny židle Eames je typický tvarovaný sedák, který se perfektně přizpůsobí. Tato varianta má pevnou dřevěnou podnož, jejíž barvu si zvolíte ve vzorníku z odstínů 02 zlatý javor, 95 tmavý javor, 30 černý javor nebo příplatkové provedení podnože 65 medový jasan (cena na dotaz). Výchozí provedení podnože 02 zlatý javor. Požadavek na jiný typ podnože prosím uveďte do poznámky.


Standardně se židle dodávají s kluzáky pro tvrdou podlahu (v případě zájmu o kluzáky pro koberec uveďte tento požadavek do poznámky). V případě zájmu je možné objednat také variantu s polstrovaným sedákem nebo celopolstrovanou variantu.

Detailní informace

Výška 83 cm
Šířka 46.5 cm
Hloubka 55 cm
Balení 1 ks
Záruční doba 2 roky
Značka Vitra

Přílohy k produktu